Nasza pasja

To co wykonujemy na co dzień, to nasza pasja, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia.

Trochę historii

   Śląska Grupa Geodezyjna założona została w październiku 2005 roku przez byłych pracowników działu geodezyjno-mierniczego Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych S.A. Holding w Katowicach, zajmującego się największymi realizacjami w Polsce.
   Wiodącym przedmiotem działalności firmy jest geodezja inżynieryjno-przemysłowa jak i geodezja kolejowa. Pod własną marką postanowiliśmy udoskonalić i zdynamizować dotychczasową działalność
w tym zakresie dla budownictwa drogowego, kolejowego i kubaturowego. Dzięki wysokiej klasy specjalistom, z których zbudowaliśmy kadrę naszej firmy, świadczymy usługi w branży geodezjnej na najwyższym poziomie.
   Geodezja pod naszym szyldem to wieloletnie doświadczenie zawodowe, terminowość, sumienność oraz rzetelność – istotne elementy, wspierane przez najnowocześniejszy sprzęt geodezyjny, technologie pomiarowe, oprogramowanie komputerowe i znajomość branży budowlanej. Dotychczasowe realizacje pozwoliły nam na zdobycie zaufania i uznania w oczach projektantów i wykonawców, z którymi mieliśmy okazję współprcować.

Z nami łatwiej dotrzesz do celu!

(c) 2021 Śląska Grupa Geodezyjna